Мер Алла Гінак офіційно оголосила про свій намір балотуватися до Верховної Ради

64755572_2332262310367957_2089989012457521152_n

Мер  Алла Гінак офіційно заявила про  намір балотуватися до Верховної Ради по 141-му виборчому округу (Татарбунари, Білгород-Дністровський і частина Кілійського району).

За її словами, вона довго думала над цим рішенням і в результаті зважилася. Алла Гінак звернулась до виборців 141 округу.

Шановні виборці 141 округу!

Для мене –буде великою честю представляти Ваші інтереси в парламенті України.

Я зобов’язуюсь виправдати Вашу довіру, якщо Ви надасте мені можливість говорити і діяти від Вашого імені на вищому законодавчому рівні, щоб домогтися  вирішення наболілих проблем Ваших громад зокрема, і Півдня Одеської області в цілому.

Зобов’язуюсь підтримувати всі ініціативи, якіздатні принести користь нашому округу,  і виносити на розгляд парламенту виключно ті закони, які вплинуть на розвиток економіки і підвищать добробут кожного з Вас.

Моя мета — служити інтересам людей без особистої вигоди. Я майже чотири роки працювала Білгород-Дністровським міським головою на волонтерських засадах, і маю  намір і надалі безкорисливо домагатися підвищення якості життя для всіх українців.

Моє завдання — повернути людям віру у владу і надію на процвітання країни, повернути всім українцям впевненість у завтрашньому дні, можливість отримати високооплачувану роботу і гідну пенсію.

Безціннийдосвідстворенняіуправлінняпідприємствами, апісляцього — містом обласного значення, роки в місцевій політиці допоможуть мені в ефективному вирішенні всіх завдань, які поставите мені Ви, шановні жителі округу.

Підтримайте мою кандидатуру в день виборів до Верховної  Ради 21 липня 2019 року, якщо готові,  як і я, ламати колишні корупційні схеми!

Якщо дійсно хочете змінити на краще життя цілих міст і громад.

 Об’єднуємо зусилля! Починаємо з себе.

Хто якщо не ми?