Алла Гінак привітала учасників свята "Спортивний Аккерман"

У парку Миру відбулося свято «Спортивний Аккерман» — масовий забіг «З любов» ю до рідного міста «, святкова лотерея — розіграш подарунків для учасників забігу.

Всіх дітей, які прийшли в цей перший літній день в парк Миру, привітала міський голова Алла Гінак.
Як завжди — фото на пам’ять!

«Мене переповнюють емоції!, — привітала всіх присутніх Алла Гінак, - Які гарні, які красиві, які неперевершено талановиті у нас ростуть діти!
Сьогоднішній день дарує нам початок літа, початок канікул і дитяче свято!
День захисту дітей для мене особисто – це можливість сказати моїм дітям і всім малята і підліткам нашого міста, що ми зробимо все, щоб захистити їх від негод, турбот, недобрих людей, негідних умов життя!
Сьогодні – дитячий день, але я хочу сказати всім батькам нашого міста величезне дякую. Без вашої любові вони не були б такі щасливі і впевнені, якими я їх побачила сьогодні на відкритті спорткомплексу на Сонячній, у парку Миру та інших місцях, які дорослі віддали для їх розваг.
Це велике щастя — бачити таку радість від життя, розуміти, що вони грають у футбол і бешкетують під мирним небом, на нових яскравих гойдалках.
Нехай так буде у всій нашій Україні, як сьогодні було в Аккермані!
Бажаю цього до сліз.
Але на святі потрібно говорити про більш приємне, а цим для мене стало спілкування з дітьми та молоддю сьогодні на новому спортивному майданчику, у Центрі культури та дозвілля на концерті і в парку Миру на турнірі по тенісу Кубок мера. І кожного разу, коли я із впевненістю, що мене підтримають, питала «Чи потрібен місту басейн?» я чула голосне «Так» і аплодисменти.
І я обіцяю, що в наступному році ми розпочнемо будівництво в Білгороді-Дністровському такого довгоочікуваного басейну ,а підростаюче молоде покоління матиме змогу одружитися в гарному елегантному приміщенні РАГЗу. А ось це вже буквально – за крок.
Будьте здорові, маленькі і підростаючі талановиті зіроньки, спортсмени та майбутні бізнесмени. Нехай вас Господь оберігає. Не бійтеся мріяти, мрії збуваються.
А ми, дорослі, зробимо так, щоб ваше життя було безхмарним і надалі!»

 

 

IMG_8680 IMG_8539

IMG_8553 IMG_8554 IMG_8581 IMG_8586 IMG_8589 IMG_8615 IMG_8623 IMG_8640 IMG_8653 IMG_8648 IMG_8685 IMG_8689 IMG_8520 IMG_8527 IMG_8566 IMG_8576 IMG_8597 IMG_8602 IMG_8645